بلندگو برای رستوران

بلندگو مناسب رستوران ها و فست فود

 غذای لذیذ در کنار بلندگو مناسب برای رستوران

 موسیقی جزئی از هویت برند می باشد. این امر حساسیت انتخاب بلندگویی با صدای خوب را بیشتر می کند زیرا بلندگو برای رستوران باید صدایی زیبا با جزئیات را پخش نماید.
با توجه به زیبایی شناسی موجود در رستوران ها نیاز به بلندگوهایی با طراحی چشم نواز می باشد.

بلندگو برای رستوران با بلندگوهای دکوراتیو

بلندگوها و یا باندهای دکوراتیو نسل جدیدی از تجهیزات صوتی محسوب می شوند که در سال های اخیر کاربرد بسیار زیادی در عرصه صوت پیدا کرده اند.
بلندگوها و یا اسپیکرهای دکوراتیو همانطور که از اسمشان هم پیداست ، بلندگوهایی هستند که از نظر ظاهری نسبت به سایر بلندگوها شیک تر و زیباتر هستند و به همین علت اسم آنها را بلندگوهای دکوراتیو نامیده اند.

بلندگوهای سقفی​

بلندگو و یا باندهای سقفی یک نوع محصول از تجهیزات صوتی می باشند که این نوع محصول کارایی منحصر به فردی دارد و به دلیل جدید بودن این نوع بلندگو و یا باندها اکثر افراد آشنایی کمتری با بلندگو های سقفی دارند.
بلندگوها و باندهای سقفی معمولا در آپارتمان ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، استخرها ، بیمارستان ها ، مجتمع های تجاری و … استفاده می شوند و به دلیل اینکه اکثر بلندگوهای سقفی به صورت توکار هستند از زیبایی و کم حجمی در عین حال کیفیت صدایی بالا برخوردار هستند که بهترین انتخاب را در این مکان ها ممکن می سازند

بلندگو ستونی

بلندگوهای دیواری معمولا به صورت افقی و یا عمودی برروی دیوار و یا ستون نصب میشود و گاهی اوغات به صورت خوابیده به سقف نصب می شود و مناسب سیستم پیجینگ و پخش موزیک است.بلندگوهای ستونی کعمولا از 5 وات تا 60 وات تولید می شود.بلندگوهای ستونی را به دو مدل ضدآب و معمولی تقسیم بندی می کنند معمولا بلنگوهای ضدآب در فضای خارجی و محیط صنعتی نصب و بلندگوهای معمولی در سالن نصب و راه اندازی می شود.

تجهیزات صوتی مناسب برای رستوران

بلندگو برای رستوران

Ecler Audeo 103

Ecler Audeo 106

میکسر مناسب رستوران

Ecler eHMA120

Ecler eHMA-250

کلمات مرتبط

سیستم صوتی رستوران, سیستم صدا برای رستوران, بلندگو برای رستوران, سیستم صوتی مناسب رستوران, اسپیکر برای رستوران, بلندگو سقفی مناسب رستوران, بلندگو دیواری مناسب رستوران, سیستم پیجینگ, میکروفون زون دار, میکروفون پیجینگ تحت شبکه, سیستم پیجینگ آنالوگ, سیستم پیجینگ دیجیتال, اسپیکر سقفی مناسب رستوران, اسپیکر دیواری مناسب رستوران, خرید و فروش سیستم رستوران, خرید سیستم صوتی رستوران, فروش سیستم صوتی رستوران, خرید و فروش سیستم صدا برای رستوران, خرید سیستم صدا برای رستوران, فروش سیستم صدا برای رستوران, سیستم صدا, سیستم صدا رستوران, سیستم صوت رستوران, سیستم صدا اکلر, آمپلی فایر رستوران