شرکت رسا الکترونیک اطلس

طراح و مجری انواع پروژه های صوتی

گروه رسا بنا بر نیاز صنعت صدا و تصویر حرفه ای، فعالیت خود را به عنوان مشاور، طراح و مجری پروژه ها در قالب یک مجموعه مستقل خصوصی از اردیبهشت سال 1391 آغاز نمود. ما به ارائه محصولات با کیفیت، خدمات عالی و قیمت های بسیار رقابتی کاملا متعهد بوده و انتظار مشتریان از ما، محصولات و خدمات با کیفیت با قیمتی منصفانه می باشد.

نیروهای ما از متخصصین سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای و مهندسین الکترونیک می باشند. ما به آموزش تئوری و عملی تیم خود افتخار می کنیم و همواره تمام تلاشمان را می کنیم تا با گسترش مهارت و دانشمان قادر به ارائه خدمات متفاوتی باشیم.

کارشناسان گروه رسا، از موسیقی دانان گرفته تا مهندسین صدا و طراحان سیستم تصویر، هر ثانیه با صدا و تصویر زندگی می کنند. ما تلاش می کنیم تا به طور مداوم در زمینه صدا و تجهیزات آن، به سطح دانش خود بیافزاییم تا بتوانیم از آن در جهت خدمت به شما بهره ببریم.

کارشناسان فروش ما آموخته اند که ابتدا به خوبی به نیاز مشتری گوش دهند و سپس به کمک تخصص خود، سیستم ها را طراحی و توصیه های مورد نیاز را ارائه دهند، به طوریکه به بهترین وجه با معیارهای کاربردی و بودجه مشتریان متناسب باشند.

همچنین ما نمایندگی رسمی بهترین و معروف ترین تولیدکنندگان این صنعت می باشیم.

آشنایی با کمپانی Ecler

درطول ۵۰ سال از زمان تولد Ecler درسال ۱۹۶۵ تا به حال، همیشه درفکر توسعه تجهیزات صدای حرفه ای برای ارائه بهترین صدا بوده و امروز بعد از گذشتن سالیان طولانی،Ecler هنوز این هدف را سرلوحه خود قرارداده است . ” ما متوجه سرعت تغییر تکنولوژی هستیم و به همین دلیل به دنبال ابزارآلات انعطاف پذیر، ارائه راه حل صوتی جهانی و یکپارچه، و محصولات منحصر به فرد بوده ایم” . Ecler تمرکز خود را به نوآوری و طراحی ، که هر دو ضروری اند بنا نهاده است و سعی درارائه ویژگی های جذاب همراه با رویکرد کاربرپسند و ارگونومیک برای کاربر نهایی که فردی غیرفنی بوده و در واقع هدف اصلی است، دارد.

امروزه یکپارچه سازی صدا و تصویر به یک صنعت روبه رشد و پایدار تبدیل شده است که اغلب شرکت های فعال در حوزه تصویر را به سمت پیدا کردن شرکای صوتی سوق می دهد و Ecler به عنوان یکی از انتخاب های مناسب برای هر شرکت تبدیل گشته است.

Ecler افتخار می کند که بخشی از تعهد خود را مراقبت از سیاره زمین می داند و با تولید محصولات سبز ، جهت صرفه جویی در انرژی و تولید پایدار، به جرگه حامیان طبیعت پیوسته است.

Ecler آماده ارائه یک راه حل صوتی با کیفیت، برای هرفضا با قابلیت یکپارچه سازی با تصویر که ممکن است با آن مواجه شوید . فروشگاه رسا با فراهم نمودن تمام زیرساخت های مورد نیاز برای اخذ نمایندگی Ecler اقدام به جمع آوری تیمی مجرب و حرفه ای کرده تا به عنوان نماینده Ecler به رسالت اصلی این کمپانی که ارائه راه کارهای اختصاصی هر فضاست، جامعه عمل بپوشاند .

تولیدات کمپانی اکلر در بخش صدا شامل : پخش کننده صوتی | میکسر ها | پری آمپ های آنالوگ | بلندگو های سقفی و دکوراتیو | ریموت کنترل سیستم صوتی