سیستم صوتی خانه هوشمند

سیستم صوتی مناسب خانه های هوشمند

سیستم صوتی خانه هوشمند

هیچ خانه ای بدون موسیقی کامل نیست و سیستم های صوتی هوشمند خانگی کمک می کنند تا راحت تر از همیشه آهنگ های مورد علاقه خود را در سراسر خانه گوش دهید. همانند بسیاری از ابزارهای هوشمند، شما قادر به کنترل سیستم از تلفن یا تبلت خود خواهید بود. در سیستم های هوشمند قابلیت شخصی سازی برای هر فضا به صورت مجزا و کلی امکان پذیر می باشد.

کاربرد سیستم صوتی خانه هوشمند

 یکی از تکنولوژی‌های خانه هوشمند سیستم‌ صوتی است که اصلی ترین کاربرد آنها پخش موسیقی می باشد. به وسیله سیستم صوتی هوشمند می توان موسیقی را از طریق اینترنت حتی از راه دور کنترل کرد و در نقاط مختلف خانه، موسیقی‌های متنوعی را پخش نمود و از آن لذت برد. دیگر قابلیت‌های سیستم‌ صدا هوشمند، پخش پیام ضبط شده در زمان مشخص هست. که این قابلیت، خانه شما را به خانه‌ای هوشمند و همچنین امن تبدیل می کند. در زمان خطر و یا ورود افراد ناشناس با پخش هشدار تمام ساکنین ساختمان را آگاه می کند.

مزایای سیستم صوتی خانه هوشمند

  کاربرد آسان

یکی از مزیت‌های سیستم صوتی هوشمند ، سهولت در کار است. با فشار دادن یک دکمه می توانیم موسیقی و یا برنامه مورد علاقه خودمان را در هر بخش از خانه با کیفیت بالا پخش نماییم.

  بدون احتیاج به سیم کشی

قبل از پیشرفت تکنولوژی،‌ دستگاه‌های صوتی با سیم کشی و ابعاد بزرگی که داشتند نمای زیبایی به خانه نمی بخشیدند. اما با ورود سیستم صوتی‌های هوشمند این مشکلات نیز از بین رفت. برای استفاده از این سیستم‌ها  نیازی به کابل و سیم کشی نیست. با قابلیت‌هایی که دارند می توان از راه دور آنها را کنترل نمود.

  پخش صدا یکنواخت و با کیفیت

با انتخاب سیستم صوتی خوب و مناسب می توانید موسیقی را واضح و با کیفیت بسیار بالا گوش دهید. همینطور صدایی یکسان و یکنواخت را در نواحی مختلف به گوشمان میرسانند. از این رو در مراسماتی همچون جشن تولدها برای موسیقی نگرانی نخواهید داشت.

  امکان ضبط و پخش صدا

یکی از کاربردی ترین قابلیت سیستم صوتی هوشمند خانگی، ضبط و پخش صدا است. با تنظیمات لازمه می توان سیستم صوتی را با سیستم تصویری مانند دوربین هماهنگ نمایید و در شرایط خاص با اعلام خطر به افراد آگاهی دهد.

ویژگی سیستم صوتی خانه هوشمند

 • امکان پخش و کنترل صدا و موزیک در نقاط مختلف خانه
 • امکان نورپردازی و پخش موسیقی به طور همزمان
 • سیستم صدا هوشمند مجهز به هشدار امنیتی
 • امکان کنترل سیستم صوتی از طریق موبایل و تمامی دستگاه‌های هوشمند
 • اسنفاده از آمپلی فایر جهت پخش صدای با کیفیت و بدون هیچگونه نویزی
 • استفاده از سیستم‌های صوتی ضدآب در فضاهایی همچون استخر و حمام و… در خانه

نکات قابل توجه هنگام خرید سیستم صوتی خانه هوشمند

 • پشتیبانی از فرمت‌های مختلف

همانطور که می دانید داده‌های صوتی چندین فرمت مختلف دارند. هنگام خرید باید این نکته را در نظر بگیرید، سیستم صوتی هوشمندی که انتخاب می کنید قابلیت پخش فرمت‌های مختلف صوتی را داشته باشد.

 • پخش صدا با بالاترین وضوح
 • قابلیت پخش صدا از چند منبع و در بخش‌های مختلف خانه

تجهیزات سیستم صوتی خانه هوشمند

اسپیکر سقفی

اسپیکرهای سقفی هوشمند به دو دسته رو کار و تو کار تقسیم می شوند. مدل رو کار به دلیل بیس پایینی که دارد مناسب پخش موزیک‌های ملایم و صدای برنامه‌های تلویزیونی است. اما مدل تو کار به دلیل قرارگیری در درون سقف، فضای بسیاری برای بیس‌های بالا را دارد. بنابراین این مدل اسپیکرها برای پخش موسیقی مناسب تر هستند.

اسپیکرهای ضد آب

سیستم صوتی خوب هست که در تمامی نواحی خانه از جمله حمام و استخر، موسیقی را با بالاترین وضوح و کیفیت به گوش برساند. اسپیکرهای ضد آب مخصوص سیستم صوتی استخر و سونا نیست و از آنها می توان در سیستم صوتی‌های خانگی نیز استفاده نمود. به دلیل رطوبت موجود در حمام و استخر می بایست از بلندگوهای ضد آب استفاده نمود. این اسپیکرها از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب برخورداراند.

آمپلی فایر

همانطور که می دانید معمولا سیگنال‌های صوتی دارای نویز هستند و کیفیت کافی را ندارند. بنابراین برای شنیدن صدا و موسیقی با بهترین کیفیت و بدون نویز نیازمند یک آمپلی فایر یا تقویت کننده هستید. آمپلی فایرها صدا را تقویت می کنند و از طریق اسپیکرها به گوش ما می رسانند. تقویت کننده‌ها با قابلیت زون بندی این امکان را به شما می دهند که مشخص نمایید در هر بخش از خانه از هر اسپیکر چه آهنگی پخش شود. همچنین نیازی نیست که برای هر اسپیکر یک آمپلی فایر فراهم کنید، برخی از آنها دارای چند خروجی هستند.

بدون محدودیت با سیستم صوتی اکلر

ما در سیستم صداهای مناسب خانه هوشمند از تمامی کانکشن های ارتباطی برای پخش موسیقی استفاده می کنیم تا هرگونه محدودیت را برای استفاده کنندگان از بین ببریم.

تجهیزات صوتی مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

اسپیکر مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

Ecler Vic6

Ecler Vic8

میکسر مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

Ecler DAM614

آمپلی فایر مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

Ecler eHSA4-150

Ecler HUB1616

پخش کننده صوتی مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

Ecler eSAS-BT

ماتریکس مناسب سیستم صوتی خانه هوشمند

Ecler eMIMO1616

Ecler Mimo7272DN

Ecler MIMO4040DN

کلمات مرتبط
سیستم صوتی خانه هوشمند, سیستم صوتی مناسب خانه هوشمند, سیستم صدا خانه هوشمند, سیستم صدا مناسب خانه هوشمند, سیستم صوتی مناسب خانه های هوشمند, سیستم صوتی خانه های هوشمند, سیستم صدا مناسب خانه های هوشمند, سیستم صدا خانه های هوشمند, سیستم صدا خانه هوشمند, سیستم صدا, سیستم صدا برای خانه هوشمند, سیستم صوتی خانه هوشمند, سیستم صدای اتاق خواب, بلندگوی آی پی دار, بلندگو سقفی, بلندگوی فول رنج سقفی, بلندگوی دکوراتیو, بلندگوی دیواری /