سیستم صوتی فروشگاه یا مغازه

 

سیستم صوتی مناسب فروشگاه ها و مغازه ها

سیستم صدا برای فروشگاه، اگر به دنبال جذاب‌تر شدن فروشگاه یا مغازه خود هستید.

سیستم صدا برای فروشگاه روند فروش را برای شما ساده‌تر می‌کند. دلیل این ادعا تحقیقاتی است که در دانشگاه استانفورد کالیفورنیا شده است.
در این تحقیقات به این نتیجه رسیده‌اند که پخش موسیقی مناسب توسط یک سیستم صدا با کیفیت احتمال موفقیت فروش را تا 60 درصد افزایش می‌دهد.

موسیقی عامل تقویت انرژی خریداران

وقتی شما طراحی داخلی فروشگاه را به اتمام می‌رسانید در آن ذائقه مشتریان خود را در نظر گرفته‌اید، با این حال چیدمان داخلی، رنگ‌ها و نور پردازی تنها راه برای ایجاد جو خاص در فروشگاه شما نیستند. موسیقی یک روش عالی برای تقویت انرژی خریداران است.

سیستم صدا برای فروشگاه، ضرورتی برای کسب و کار شما

شما می‌توانید با استفاده از بلندگوی با کیفیت و یک سیستم پخش آنلاین تمام نیازهای بصری فروشگاه خود را تامین نمایید.
سیستم صوتی فروشگاهی، یک ضرورت است. این که یک فروشگاه فاقد سیستم صدا باشد می‌تواند خدمات جبران ناپذیری برای کسب و کار شما ایجاد کند.

تجربه‌ی ما، رضایت شما

هیچ چیز بدتر از افتتاح یک فروشگاه در حالتی که صدای سیستم صدا آن قدر بلند باشد که نتوانیم صدای همدیگر را بشنویم و نه آنقدر بی‌صدا که دچار بی‌حوصلگی شویم، نمی‌باشد.
ما در اکلر تجربه‌ای طولانی در طراحی سیستم صوتی برای فروشگاه های برترین برندها را در رزومه خود داشته‌ایم.

تجهیزات صوتی مناسب فروشگاه یا مغازه

اسپیکر مناسب فروشگاه یا مغازه

Ecler eMOTUS5OD

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

آمپلی فایر مناسب فروشگاه یا مغازه

Ecler eHSA4-500

ماتریکس مناسب فروشگاه یا مغازه

Ecler eMIMO1616

کلمات مرتبط
 اسپیکر مناسب فروشگاه , سیستم پیجینگ آنالوگ / اسپیکر برای فروشگاه / سیستم پیجینگ دیجیتال , بلندگو سقفی , سیستم پیجینگ , اسپیکر سقفی , خرید و فروش سیستم صوتی مناسب فروشگاه / بلندگو برای فروشگاه / خرید و فروش سیستم صدا مناسب مغازه , خرید سیستم صوتی برای مغازه / فروش سیستم صوتی برای مغازه / بلندگو تو کار / بلندگو دیواری / سیستم صدا مناسب فروشگاه / انواع سیستم صوتی / قیمت سیستم صوتی هوشمند خانگی / سیستم صوتی خانگی سقفی / قیمت قویترین سیستم صوتی خانگی / سیستم صوتی برای ویلا / قیمت قویترین سیستم صوتی خانگی / قیمت سیستم صوتی هوشمند خانگی / انواع سیستم صوتی / سیستم صوتی خانگی ارزان / سیستم صوتی خانگی / اسپیکر سقفی / سیستم صوتی برای فروشگاه