سیستم صوتی مراکز خرید

سیستم صوتی مناسب مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، پاساژ ها، مال‌ها و مگامال‌ها

سیستم صوتی مرکز خرید

در 83 درصد از روابط تجاری و فروش، حس بینایی باعث جذب مخاطب می‌شود که اگر با صدایی گیرا همراه شود 65 درصد شانس فروش را افزایش می‌دهد. احساسات و هیجاناتی که در ما برانگیخته می‌شود تاثیر بسزایی در خرید کردن ما خواهد داشت.

RASA GROUP

تاثیر موسیقی بر رفتار مشتری

موسیقی می‌تواند بر روی رفتار مشتری به هنگام خرید کردن تاثیر به سزایی بگذارد و نمی‌توان از نقش کیفیت صدا چشم پوشی کرد. صدای بی‌کیفیت می‌تواند منجر به یک احساس ناخوشایند شود که بر روی حس مشتری و در نتیجه رفتار او تاثیر نامطلوب بگذارد. محتوای موسیقی در فروش محصول می‌تواند عنصری کلیدی برای ساخت شخصیت یک برند باشد.

نشاط، شادابی

سیستم صوتی مرکز خرید و تفریحی باعث ایجاد نشاط و شادابی شده و یک خرید بیاد ماندنی را برای مشتری به ارمغان می‌آورد. این سیستم در مواقع نیاز به عنوان ابزار اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان عمل کرده و موجب بالارفتن رضایت مشتری می‌شود.

موسیقی، برندینگ

در علم روز برندینگ، موسیقی عنصری تاثیر گذار بر روی مراکز خرید می‌باشد.همانطور که رنگ سازمانی، لباس سازمانی و… در برندینگ یک مرکز خرید مهم می‌باشد ، موسیقی سازمانی نیز بسیار تاثیر گذار می‌باشد.حال با توجه به پخش این موسیقی توسط سیستم صوتی نیاز می‌باشد سیستم صدا دارای کیفیت بالایی باشد تا تاثیر مورد نیاز را بر روی بازدیدکنندگان بگذارد.

تأمین خواسته‌های شما

تیم رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته‌های شما و فضاهای موجود، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته‌های شما خواهیم پرداخت.