سیستم صوتی مراکز خرید

سیستم صوتی مناسب مراکز خرید، مجتمع های تجاری، پاساژ ها، مال ها و مگامال ها

سیستم صوتی مراکز خرید

سیستم صوتی در مراکز خرید 83% از روابط تجاری و فروش، حس بینایی باعث جذب مخاطب می‌شود که اگر با صدایی گیرا همراه شود 65% شانس فروش را افزایش می‌دهد. احساسات و هیجاناتی که در ما برانگیخته می‌شود تاثیر بسزایی در خرید کردن ما خواهد داشت سیستم صدا مناسب مرکز خرید تاثیر بسزایی در این موضوع دارد. امروزه سیستم‌های صوتی فروشگاهی در دسته کالاهای پرفروش قرار دارند.

تاثیر موسیقی بر رفتار مشتری با سیستم صوتی مناسب مرکز خرید

موسیقی می‌تواند بر روی رفتار مشتری به هنگام خرید کردن تاثیر به سزایی بگذارد و نمی‌توان از نقش کیفیت صدا چشم پوشی کرد. صدای بی‌کیفیت می‌تواند منجر به یک احساس ناخوشایند شود که بر روی حس مشتری و در نتیجه رفتار او تاثیر نامطلوب بگذارد. محتوای موسیقی در فروش محصول می‌تواند عنصری کلیدی برای ساخت شخصیت یک برند باشد.

نشاط، شادابی با سیستم صوتی اکلر مناسب برای مرکز خرید

سیستم صوتی مرکز خرید و تفریحی باعث ایجاد نشاط و شادابی شده و یک خرید بیاد ماندنی را برای مشتری به ارمغان می‌آورد. این سیستم در مواقع نیاز به عنوان ابزار اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان عمل کرده و موجب بالارفتن رضایت مشتری می‌شود.

موسیقی، برندینگ

در علم روز برندینگ، موسیقی عنصری تاثیر گذار بر روی مرکز خرید می‌باشد. همانطور که رنگ سازمانی، لباس سازمانی و… در برندینگ یک مرکز خرید مهم می‌باشد، موسیقی سازمانی نیز بسیار تاثیر گذار می‌باشد. حال با توجه به پخش این موسیقی توسط سیستم صدا نیاز می‌باشد سیستم صدا دارای کیفیت بالایی باشد تا تاثیر مورد نیاز را بر روی بازدیدکنندگان بگذارد.

تجهیزات صوتی مناسب مراکز خرید

اسپیکر مناسب مراکز خرید

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

آمپلی فایر مناسب مراکز خرید

Ecler eHSA4-500

Ecler HUB1408

ماتریکس مناسب مراکز خرید

Ecler eMIMO1616

ریموت کنترل مناسب مراکز خرید

Ecler WPNETTOUCH

کلمات مرتبط
سیستم صدا برای مراکز, خرید بلندگو برای مراکز, خرید بلندگوی سقفی, سیستم پیجینگ, بلندگوی دیواری, صدا برای مرکز خرید, فروش سیستم صدا برای مرکز خرید , سیستم صدا فروشگاه, بلندگو برای فروشگاه, اسپیکر سقفی, بلندگو تو کار, بلندگو دیواری