سیستم صوتی اماکن تفریحی

سیستم صدا مناسب اماکن و محوطه های عمومی، تفریحی و پارک ها

سلامت جسم و روح

سیستم صوتی اماکن تفریحی: فضاهای سبز در شهرها ضامن سلامت جسم و روح شهروندان هستند و محیط‌های شهری را جهت تفریح و نشاط خانواده‌ها در یک روز تعطیل را فراهم می‌کند، جهت اجرای ورزش‌های صبحگاهی، پیاده روی، بازی کودکان همراه با سیستم صوت پارک‌ها این نشاط و شادی را چندین برابر می‌کند.

سیستم صوتی اماکن تفریحی اکلر با قابلیت سیستم آدرس دهی

سیستم صوتی نصب شده در یک موزه می تواند برای ارائه ی مطالب تعاملی مالتی مدیا و یا سیستم آدرس دهی پیام های عمومی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین نیاز است تا سیستم صوتی قابلیت یکپارچه سازی با ویدئو و یا دیگر دستگاه های مالتی مدیا را داشته باشد.

اطلاع رسانی

در پارک ها می توان از سیستم های صوتی برای سرگرم کردن حاضرین و یا ارسال پیام های مستقیم و یا آژیر خطر نیز استفاده نمود. در بسیاری از موارد تجهیزات صدا در فضاهای باز نصب می شوند و به همین دلیل می بایست طراحی آن ها به گونه ای باشد که تحت شرایط بد آب و هوایی نیز بتوانند بخوبی کار کنند.

سیستم صوتی اماکن تفریحی مقاوم، سازگار

توجه داشته باشید، سیستم صوتی مناسب محوطه های باز باید در برابر رطوبت و دماهای بالا و گرد خو خاک مقاوم و سازگار باشد.

تجهیزات صوتی مناسب اماکن تفریحی

اسپیکر مناسب اماکن تفریحی

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

آمپلی فایر مناسب اماکن تفریحی

Ecler eHSA4-500

ماتریکس مناسب اماکن تفریحی

Ecler eMIMO1616

کلمات مرتبط
سیستم صوتی مناسب اماکن, اسپیکر برای فضای باز, اسپیکر ضد حریق, اسپیکر برای فضای بیرونی, سیستم صوتی مناسب پارک, سیستم صوتی مراکز تفریحی, سیستم پیجینگ, بلندگو برای فضای باز, بلندگو ضد حریق, بلندگو برای فضای بیرونی, خرید و فروش سیستم صوتی مناسب اماکن, خرید سیستم صوتی برای اماکن, فروش سیستم صوتی برای اماکن, خرید و فروش سیستم صوتی مناسب پارک, خرید سیستم صوتی برای پارک, فروش سیستم صوتی برای پارک, خرید و فروش سیستم صوتی مناسب مراکز تفریحی, خرید سیستم صوتی برای مراکز تفریحی, فروش سیستم صوتی برای مراکز تفریحی, سیستم صدا, سیستم صدا برای مراکز تفریحی, سیستم صدا مراکز تفریحی, سیستم صدا برای فضای باز, سیستم صدا فضای باز, میکروفون گیشه, میکروفن گیشه, رادیو پلیر, سیستم صوتی مناسب پارک, سیستم صوتی اماکن, سیستم پیجینگ, سیستم صوتی فضای باز, میکسر آمپلی فایر, بلندگو برای فضای بیرونی, بلندگو برای فضای باز, اسپیکر مناسب فضای باز / سیستم صوتی مرکز عمومی / سیستم صدا مرکز عمومی