سیستم صوتی کارخانجات و شرکت‌ها

سیستم صوتی مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

مدیریت متمرکز سیستم در دستان شما

سیستم صوتی کارخانجات و سیستم صوتی شرکت‌های بزرگ: در شرکتهای بزرگ و کارخانجات به دلیل حضور نیروهای زیاد و وسعت فضا، نیاز می‌باشد یک سیستم نظارتی و مدیریتی بر تمام بخش‌ها وجود داشته باشد تا کنترل سیستم از دستان شما خارج نشود.
سیستم صوتی در شرکت‌ها و کاخانجات به انجام درست این نظارت کمک شایانی می‌نماید.
در کنار این مسائل، پخش موسیقی پس زمینه فضای روانی آرامی در سطح شرکت ایجاد می‌نماید تا کارکنان با بازده بالاتری به امور محوله خود بپردازند.

RASA GROUP

سیستم صدای تحت شبکه

سیستم صدای مورد استفاده در این مکان‌ها به دلیل بعد مسافتی زیاد با اتاق فرمان نیاز به سیستم‌های تحت شبکه یا Public Address System می‌باشد تا با برقراری ارتباط تحت شبکه بی‌نیاز از کابل کشی‌های طولانی و هزینه بر فعالیت نماید.

موسیقی پس زمینه

نقش صدا در نصب سیستم صوتی کارخانجات و شرکت‌های بزرگ می‌تواند کاملا متنوع باشد. در بیشتر موارد از یک موسیقی پس زمینه در محیط‌های عمومی برای خلق فضایی دلپذیر استفاده می‌شود.

کیفیت و وضوح صدا

در تمامی این موقعیت‌ها، کیفیت و وضوح خوب صدا بسیار ضروری می‌باشد. کارایی و کاربرپسند بودن سیستم برای کاربران غیرمتخصص، قابلیت ارسال محتوای صوتی دیجیتالی به بخش‌های مختلف و یا امکان یکپارچه سازی صدا با تصویر، نور و یا صفحات نمایشی موتورایز شده تحت یک سیستم کنترلی واحد از عوامل کلیدی دیگری هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

قابلیت آدرس دهی

همچنین باید قابلیت آدرس دهی پیام‌های صوتی به کارمندان نیز وجود داشته باشد. به علاوه، احتمال دارد اتاقی برای ملاقات نیز در نظر گرفته شده باشد که بخواهیم در آن دقایقی را به ارائه‌ی پیشنهادی درخشان به یک مشتری و یا گروهی از مخاطبین با استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری اختصاص دهیم.

تأمین خواسته‌های شما

تیم رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته‌های شما و فضاهای موجود، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته‌های شما خواهیم پرداخت.