سیستم صوتی کارخانجات و شرکت ها

سیستم صدا مناسب کارخانجات و شرکت ها

 

مدیریت متمرکز سیستم در دستان شما

 

سیستم صوتی کارخانه و سیستم صوتی شرکت‌های بزرگ: در شرکت‌های بزرگ و کارخانجات به دلیل حضور نیرو های زیاد و وسعت فضا، نیاز می‌باشد یک سیستم نظارتی و مدیریتی بر تمام بخش‌ها وجود داشته باشد تا کنترل سیستم از دستان شما خارج نشود. سیستم صوتی در شرکت‌ها و کارخانجات به انجام درست این نظارت کمک شایانی می‌نماید.
در کنار این مسائل، پخش موسیقی پس زمینه فضای روانی آرامی در سطح شرکت ایجاد می نماید تا کارکنان با بازده بالاتری به امور محوله خود بپردازند.

سیستم صدای تحت شبکه

سیستم صدای مورد استفاده در این مکان‌ها به دلیل بعد مسافتی زیاد با اتاق فرمان نیاز به سیستم‌های تحت شبکه یا Public Address System می‌باشد تا با برقراری ارتباط تحت شبکه بی‌نیاز از کابل کشی‌های طولانی و هزینه بر فعالیت نماید.

موسیقی پس زمینه در سیستم صوتی کارخانه

نقش صدا در نصب سیستم صوتی کارخانجات و شرکت‌های بزرگ می‌تواند کاملا متنوع باشد.
در بیشتر موارد از یک موسیقی پس زمینه در محیط های عمومی برای خلق فضایی دلپذیر استفاده می‌شود.

کیفیت و وضوح صدا در سیستم صوتی کارخانه

در تمامی این موقعیت‌ها، کیفیت و وضوح خوب صدا بسیار ضروری می‌باشد. کارایی و کاربر پسند بودن سیستم برای کاربران غیرمتخصص، قابلیت ارسال محتوای صوتی دیجیتالی به بخش‌های مختلف و یا امکان یکپارچه سازی صدا با تصویر، نور و یا صفحات نمایشی موتورایز شده تحت یک سیستم کنترلی واحد از عوامل کلیدی دیگری هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

قابلیت آدرس دهی در سیستم صوتی کارخانه

همچنین سیستم صوتی کارخانه باید قابلیت آدرس دهی پیام های صوتی به کارمندان نیز وجود داشته باشد. به علاوه، احتمال دارد اتاقی برای ملاقات نیز در نظر گرفته شده باشد که بخواهیم در آن دقایقی را به ارائه‌ی پیشنهادی درخشان به یک مشتری و یا گروهی از مخاطبین با استفاده از سیستم‌های صوتی و تصویری اختصاص دهیم.

تجهیزات صوتی مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

اسپیکر مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

Ecler eAmbit106

Ecler eMOTUS8OD

آمپلی فایر مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

Ecler eHSA2-250

میکسر مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

Ecler eSam603

پخش کننده صوتی مناسب کارخانجات و شرکت‌ها

Ecler eSAS-BT

کلمات مرتبط
سیستم صوتی مناسب شرکت‌, اسپیکر ip دار, اسپیکر آی پی دار, اسپیکر سقفی, اسپیکر دکوراتیو, اسپیکر دیواری, سیستم صوتی مناسب کارخانجات, سیستم صدا, سیستم صدا برای کارخانجات, میکروفون پیجینگ تحت شبکه سیستم پیجینگ آنالوگ سیستم پیجینگ دیجیتال, سیستم پیجینگ, بلندگو ip دار, بلندگو آی پی دار, بلندگو سقفی, بلندگو دکوراتیو, بلندگو دیواری, سیستم پیجینگ, سیستم صدا مناسب کارخانجات و شرکت ها, سیستم صدا مناسب کارخانجات, سیستم صدا مناسب شرکت ها, سیستم صدا کارخانجات و شرکت ها, سیستم صدا کارخانجات, سیستم صدا شرکت ها, سیستم صوتی مناسب کارخانجات و شرکت ها , سیستم صوتی مناسب کارخانجات, سیستم صوتی کارخانجات ,سیستم صوتی شرکت ها, اکلر / سیستم صوتی مناسب اداره / پیجینگ کارخانه