سیستم صوتی مراکز مذهبی

سیستم صوتی مناسب مساجد، عبادتگاه‌ها و مراکز مذهبی

سیستم صوتی برای انتقال ندای درونی

سیستم صوتی در مساجد و حسینیه‌ها وظیفه رساندن ادعیه و مدیحه سرایی مداحان و سخنرانان به گوش حاضرین را عهده‌دار می‌باشد. با توجه به گستردگی فضاها نیاز می‌باشد از سیستم های Public Address استفاده شود.
به طور معمول تجهیزات مورد استفاده در سیستم صداهای مساجد و حسینیه‌ها شامل:
بلندگو، آمپلی فایر، میکسر، میکروفون، ماتریکس و سیگنال پروسسور می‌باشد.

حفظ ساختار هویتی معماری مذهبی

مساجد دارای معماری‌های خاصی هستند که ترکیبی از هنر اسلامی و معماری بومی هر منطقه می‌باشند. بنابراین در طراحی سیستم صوتی برای این فضاها می‌بایست همخوانی با این معماری در نظر گرفته شود تا از نظر بصری، هارمونی فضا را تغییر ندهد.
ما در طراحی سیستم صوتی برای مساجد و حسینیه‌ها به این مسئله نیز توجه می‌کنیم.

پخش ادعیه و اذان

یکی از اساسی‌ترین وظایف سیستم صوتی در مساجد، پخش ادعیه و اذان می‌باشد که باید در زمان مقرر شرعی پخش گردد.
ما با استفاده از پخش کننده‌های برنامه ریزی شده و دارای GPS سیستم صوتی شما را هوشمند خواهیم ساخت تا با دقت و ظرافت این عمل انجام گردد.

تجهیزات متفاوت

سیستم‌های صوتی مسجد با توجه به کاربری مسجد و شرایط معماری و طراحی صوت انجام شده می‌توانند شامل تجهیزات متفاوتی باشند. از جمله تجهیزات استفاده شده در مساجد می‌توان به میکروفن سخنرانی، میکروفن محیطی، بلندگو، میکسر، آمپلی فایر، پاور افکت، اکولایزر اشاره نمود که در مجموع بخش کنترلی آن‌ها در رک اتاق فرمان در کنار هم قرار می‌گیرند.

تجهیزات صوتی مناسب مراکز مذهبی

اسپیکر مناسب مراکز مذهبی

Ecler IC3

Ecler eAmbit103

Ecler ePRS20T

پنل دیواری مناسب مراکز مذهبی

Ecler WPaMIX-T

کلمات مرتبط
سیستم صوتی مراکز مذهبی, سیستم صوتی مناسب مساجد، سیستم صوتی مناسب عبادتگاه, سیستم صدا مراکز مذهبی, سیستم صدا, سیستم صدا مناسب مساجد، سیستم صدا مناسب عبادتگاه, سیستم صوتی مناسب عبادتگاه ها, سیستم صوتی عبادتگاه ها, سیستم صدا مناسب عبادتگاه ها, سیستم صدا عبادتگاه ها, سیستم صدا مراکز مذهبی, سیستم صدا برای مساجد, سیستم صدا عبادتگاه, سیستم برای صدا مراکز مذهبی