سیستم صوتی مراکز مذهبی

سیستم صوتی مناسب مساجد، عبادتگاه ها و مراکز مذهبی

سیستم صوتی برای انتقال ندای درونی

سیستم صوتی در مساجد و حسینیه ها وظیفه رساندن ادعیه و مدیحه سرایی مداحان و سخنرانان به گوش حاضرین را عهده دار می باشد. با توجه به گستردگی فضاها نیاز می باشد از سیستم های Public Address استفاده شود.
به طور معمول تجهیزات مورد استفاده در سیستم صداهای مساجد و حسینیه ها شامل :
بلندگو ، آمپلی فایر ، میکسر ، میکروفون ، ماتریکس و سیگنال پروسسور می باشد.

RASA GROUP

حفظ ساختار هویتی معماری مذهبی

مساجد دارای معماری های خاصی هستند که ترکیبی از هنر اسلامی و معماری بومی هر منطقه می باشند. بنابراین در طراحی سیستم صوتی برای این فضاها می بایست همخوانی با این معماری در نظر گرفته شود تا از نظر بصری ، هارمونی فضا را تغییر ندهد.
ما در طراحی سیستم صوتی برای مساجد و حسینیه ها به این مسئله نیز توجه می کنیم.

پخش ادعیه و اذان

یکی از اساسی ترین وظایف سیستم صوتی در مساجد ، پخش ادعیه و اذان می باشد که باید در زمان مقرر شرعی پخش گردد.ما با استفاده از پخش کننده های برنامه ریزی شده و دارای GPS سیستم صوتی شما را هوشمند خواهیم ساخت تا با دقت و ظرافت این عمل انجام گردد.

تجهیزات متفاوت

سیستم‌های صوتی مسجد با توجه به کاربری مسجد و شرایط معماری و طراحی صوت انجام شده می‌توانند شامل تجهیزات متفاوتی باشند. از جمله تجهیزات استفاده شده در مساجد می‌توان به میکروفن سخنرانی، میکروفن محیطی، بلندگو، میکسر، آمپلی فایر، پاور افکت، اکولایزر اشاره نمود که در مجموع بخش کنترلی آن‌ها در رک اتاق فرمان در کنار هم قرار می‌گیرند.

تأمین خواسته های شما

تیم رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته های شما و فضاهای موجود، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته های شما خواهیم پرداخت.