سیستم صوتی مراکز آموزشی

سیستم صوتی مناسب مدرسه، دانشگاه و مراکز آموزشی

 

افزایش راندمان یادگیری

در محیط های آموزشی مانند مدرسه، دانشگاه و آموزشگاه، الویت با یادگیری مفاهیم ارائه شده توسط آموزگار یا استاد می‌باشد. سیستم صوتی به عنوان یک ابزار کمک آموزشی می‌تواند در بالا بردن راندمان یادگیری نقش به سزایی داشته باشد.
تصور کنید صدایی گرم و رسا به گوش شما برسد در این حالت تمام انرژی خود را بر یادگیری مطالب مصرف می‌کنید حال اگر مطالب با صدایی آرام و ضعیف ارائه شود شما به جای تمرکز بر یادگیری بر شنیدن صدا متمرکز خواهید بود و این باعث کاهش بهره وری آموزشی می‌شود.

جذابیت افزوده

یکی دیگر از قابلیتهای سیستم صوتی، پخش موسیقی برای ایجاد حسی خوب برای حاضرین می‌باشد. محققان به این نتیجه رسیده‌اند موسیقی ضریب یادگیری را افزایش می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از سیستم صوتی و پخش موسیقی جذابیت مدرسه یا دانشگاه و یا هر مرکز آموزشی دیگری را افزایش دهید تا حاضرین رقبت بیشتری برای حضور در این محیط ها را داشته باشند.

پیجینگ مجزا

یکی از قابلیت‌های سیستم صوتی یک مرکز آموزشی، پیج کردن یا پخش پیغام‌ها صوتی می‌باشد. به دلیل تعدد فضاهای موجود، سیستم صوتی می‌بایست قابلیت پیج مجزا در هر مکان را دارا باشد تا مدیر یا هر فرد تصمیم گیرنده بتواند پیغام خود را در هر لحظه و هر مکانی به سادگی پخش نماید.
سیستم‌های صوتی ما به سادگی این نیاز شما را برآورده می‌سازد.

یکپارچه سازی سیستم‌ها

یکپارچه سازی سیستم صدا و تصویر در مدارس و مراکز آموزشی هزینه ها را کاهش داده و انعطاف پذیری سیستم را افزایش می دهد.با یکپارچه کردن سیستم ها شما قابلیتهای بیشتری را به مجموعه خود اختصاص می دهید.

فرآیند یادگیری

سیستم صوتی مدارس، دانشگاه و مراکز آموزشی: قابل فهم بودن و وضوح صدا یک عامل کلیدی در فرآیند یادگیری می‌باشد.
یک سیستم صدای حرفه ای می‌تواند به دانش آموزان کمک کند تا هر کلمه‌ای که بیان می‌شود به راحتی درک کنند. برای این هدف می‌بایست کیفیت صدا به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود.

حفظ تمرکز

موسیقی حواس را تحریک و فضا را آماده می سازد تا شرایط مناسب برای یادگیری ایجاد گردد. عناصر ریتمیک موسیقی می تواند سبب تسهیل و بالابردن حافظه موثر شود. بسیاری از مدارس از موسیقی برای حفظ و تمرکز حواس دانش آموزان برای مدت زمان طولانی تر بهره می گیرند.

تجهیزات مورد نیاز

سیستم صوتی یک مرکز آموزشی متشکل از بلندگو، امپلی فایر، سلکتور بلندگو، پخش کننده، میکروفن و کابل‌ها می‌باشد که به دلیل طولانی بودن مسیر کابل کشی، بلندگو ها و آمپلی فایرها می‌بایست از نوع «ولتی» انتخاب گردند.

صرفه جویی در هزینه‌ها

در سیستم‌های صوتی ولتی می‌توان به جای آنکه هر بلندگو را مستقیم به آمپلی فایر متصل کرد، با موازی کردن بلندگو ها به یکدیگر در مصرف کابل نیز صرفه جویی کرد.

تجهیزات صوتی مناسب مراکز آموزشی

اسپیکر مناسب مراکز آموزشی

Ecler eAmbit 106

Ecler eAmbit103

Ecler ePRS20T

پاورمیکسر مناسب مراکز آموزشی

Ecler HMA120

ولوم دیواری مناسب مراکز آموزشی

Ecler WPAVOL

کلمات مرتبط
سیستم صوتی مراکز آموزشی, سیستم صوتی مناسب مدرسه، سیستم صوتی مناسب دانشگاه, سیستم صدا مراکز آموزشی, سیستم صدا, سیستم صدا مناسب مدرسه، سیستم صدا مناسب دانشگاه, سیستم صوتی مهدکودک, سیستم صوتی مناسب مهدکودک, سیستم صدا مهدکودک, سیستم صدا مناسب مهدکودک, سیستم صدا برای مراکز آموزشی, سیستم صدا برای دانشگاه