سیستم صوتی هتل ها و مراکز اقامتی

طراحی چشم نواز ، صدایی روح نواز

طراحی چشم نواز ، صدایی روح نواز

سیستم صوتی در هتل ها وظیفه پخش موسیقی پس زمینه را بر عهده دارد و می بایست صدا به راحتی شنیده شود ، ولی تجهیزات به سختی دیده شوند . بلندگوهای ما محصولاتی جمع و جور و سازگار با معماری هستند که انتخاب بسیاری از هتل ها در سراسر جهان می باشد . بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای کیفیت صدایی اثبات شده با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می باشند.

RASA GROUP

موسیقی پس زمینه یا بک گراند موزیک BGM

موسیقی احساسات را به وسیله آواها بیان می کند و می تواند احساسات افراد را نسبت به فضاها تغییر دهد. موسیقی پس زمینه در هتل ها در تحریک احساساتی از قبیل :آرامش ، امنیت ، رضایت و دوست داشتنی بودن تاثیر گذار می باشد. موسیقی پس زمینه باید با حداقل صدا در تمامی نقاط به سادگی شنیده شود و باعث آزار شنونده نگردد.

کنترل آسان و یکپارچه

به دلیل تعدد و گستردگی فضا در هتل ها نیاز می باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا کاربر بتواند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده نماید. ما در سیستم های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را الویت می دانیم و سعی می کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

طراحی مدرن و خلاقانه

سیستم صوتی زیر مجموعه‌ای از بخش اصلی دکوراسیون یک هتل را تشکیل می‌دهد .با توجه به طراحی های مدرن و خلاقانه هتل ها نیاز می باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می کنیم که توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده اند.

تأمین خواسته های شما

تیم رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته های شما و فضاهای موجود، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته های شما خواهیم پرداخت.