سیستم صوتی هتل ها و مراکز اقامتی

 

سیستم صوتی مناسب هتل ها و مراکز اقامتی

طراحی چشم نواز ، صدایی روح نواز

سیستم صوتی هتل ها وظیفه پخش موسیقی پس زمینه را بر عهده دارد و می‌بایست صدا به راحتی شنیده شود. ولی تجهیزات به سختی دیده شوند.
بلندگوهای ما محصولاتی جمع و جور و سازگار با معماری هستند که انتخاب بسیاری از هتل‌ها در سراسر جهان می‌باشد. بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای کیفیت صدایی اثبات شده با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می‌باشند.

موسیقی پس زمینه یا بک گراند موزیک BGM در سیستم صوتی هتل

 

موسیقی احساسات را به وسیله آوا ها بیان می‌کند و احساسات افراد را نسبت به فضا ها تغییر دهد. موسیقی پس زمینه در هتل‌ها در تحریک احساساتی از قبیل: آرامش، امنیت، رضایت و دوست داشتنی بودن تاثیر گذار می‌باشد. موسیقی پس زمینه باید با حداقل صدا در تمامی نقاط به سادگی شنیده شود و باعث آزار شنونده نگردد.

کنترل آسان و یکپارچه سیستم صوتی اکلر در هتل

به دلیل تعدد و گستردگی فضا در هتل‌ها نیاز می‌باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا کاربر بتواند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده نماید.
ما در سیستم‌های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را الویت می‌دانیم و سعی می‌کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

طراحی مدرن و خلاقانه

سیستم صوتی زیر مجموعه‌ای از بخش اصلی دکوراسیون یک هتل را تشکیل می‌دهد.
با توجه به طراحی‌های مدرن و خلاقانه هتل‌ها نیاز می‌باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی‌ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می‌کنیم که توسط بهترین مهندسان اسپانیایی طراحی شده‌اند.

تجهیزات صوتی مناسب هتل‌ها و مراکز اقامتی

اسپیکر مناسب هتل ها

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

Ecler eMOTUS5OD

Ecler eMOTUS8OD

پلیر صدا مناسب هتل ها

Ecler eSAS-BT

ماتریکس مناسب هتل ها

Ecler eMIMO1616

کلمات مرتبط
سیستم صدا برای هتل , سیستم صدا مناسب هتل, بلندگو هتل, بلندگو مناسب هتل , میکروفون پیجینگ تحت شبکه, سیستم پیجینگ آنالوگ, سیستم پیجینگ دیجیتال, خرید و فروش سیستم صدا برای هتل, خرید سیستم صدا برای هتل, فروش سیستم صدا برای هتل, خرید و فروش سیستم صدا برای هتل, خرید سیستم صدا برای هتل, فروش سیستم صدا برای هتل / مراکز اقامتی , سیستم صدا مناسب هتل‌ها و مراکز اقامتی, سیستم صدا مناسب هتل‌ها, سیستم صدا هتل‌ها و مراکز اقامتی, سیستم صدا هتل‌ها, سیستم صدا مناسب هتل‌ها و مراکز اقامتی, سیستم صدا مناسب هتل‌ها, سیستم صدا, سیستم صدا هتل, سیستم صدا مراکز عمومی, سیستم صدا مرکز عمومی, سیستم پیجینگ هتل, بلندگو دیواری, اسپیکر سقفی, بلندگو مناسب هتل, سیستم صدا اقامتگاه توریستی, سیستم صوتی اقامتگاه توریستی, سیستم صدا مناسب بوم گردی, بلندگو برای هتل, اسپیکر مناسب هتل