سیستم صوتی بیمارستان ها و مراکز درمانی

 

سیستم صوتی مناسب بیمارستان ها، هتل بیمارستان ها و مراکز درمانی

 

پیام رسانی در کنار فضایی آرام

سیستم صوتی بیمارستان ها و مراکز درمانی وظیفه پخش موسیقی پس زمینه و ارسال پیام را بر عهده دارد و می‌بایست این اصوات به راحتی شنیده شود. بلندگوهای ما محصولاتی جمع و جور با صدایی فوق العاده می‌باشند که انتخاب بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سراسر جهان می‌باشد. بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای ضریب اطمینان بالا با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می‌باشند.

کنترل آسان و یکپارچه در سیستم صوتی مناسب بیمارستان اکلر

به دلیل تعدد فضا و حساسیت بعضی مکان‌ها در بیمارستان و درمانگاه نیاز می‌باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا پرستاران بتوانند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده سازند.
ما در سیستم‌های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را اولویت می‌دانیم و سعی می‌کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

موسیقی پس زمینه یا بک گراند موزیک BGM

موسیقی پس زمینه در بیمارستان‌ها در ایجاد احساس آرامش برای کاهش تنش موجود در اثر درد و بیماری، تاثیر به سزایی خواهد داشت. موسیقی پس زمینه باید صدایی با کیفیت داشته باشد تا با حداقل صدا در تمامی نقاط شنیده شود و باعث آزار شنوندگان نگردد. با موسیقی پس زمینه می‌توان اثر روانی درد بر بیماران را کاهش داد.

موسیقی احساسات را به وسیله آواها بیان می‌کند و می‌تواند احساسات افراد را نسبت به فضاها تغییر دهد. موسیقی پس زمینه در هتل‌ها در تحریک احساساتی از قبیل: آرامش، امنیت، رضایت و دوست داشتنی بودن تاثیر گذار می‌باشد. موسیقی پس زمینه باید با حداقل صدا در تمامی نقاط به سادگی شنیده شود و باعث آزار شنونده نگردد.

طراحی مدرن و خلاقانه سیستم صوتی بیمارستان و مرکز درمانی

بیمارستان‌ها امروزه دارای طراحی‌های خلاقانه و مدرنی هستند. سیستم صوتی نیز بخشی از دکوراسیون یک بیمارستان می‌باشد. با توجه به این مسئله نیاز می‌باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی‌ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می‌کنیم که توسط بهترین مهندسان اسپانیایی طراحی شده‌اند.

قابلیت فعالیت شبانه روزی 24 ساعته/7 روز هفته

با توجه به فعالیت شبانه روزی درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی نیاز می‌باشد سیستم صوتی قابلیت فعالیت مستمر را داشته باشد و اصطلاحا از تجهیزات تجاری (Commercial) استفاده شود .در صورت استفاده از تجهیزات غیر تجاری با گذر زمان، کیفیت صدا کاهش می‌یابد و بعد از مدتی از کار می‌افتد.

تجهیزات صوتی مناسب بیمارستان

اسپیکر مناسب بیمارستان

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

میکروفون و صفحه پیجینگ مناسب بیمارستان

Ecler PAGENETDN

Ecler mPAGE4

Ecler eMPAGE

آمپلی فایر مناسب بیمارستان

Ecler eHSA4-500

ماتریکس مناسب بیمارستان

Ecler eMIMO1616

کلمات مرتبط
سیستم صدا برای بیمارستان، بلندگو برای بیمارستان، سیستم پیجینگ، میکروفون پیجینگ تحت شبکه، سیستم پیجینگ آنالوگ, اسپیکر برای بیمارستان, سیستم صوتی بیمارستان ها و مراکز درمانی سیستم صدا بیمارستان ها و مراکز درمانی سیستم صوتی مناسب بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سیستم صدا مناسب بیمارستان ها و مراکز درمانی, سیستم صوتی بیمارستان ها, سیستم صدا بیمارستان ها, سیستم صوتی مناسب بیمارستان ها, سیستم صدا مناسب بیمارستان ها, سیستم صوتی بیمارستان, بلندگو سقفی, آمپلی فایر اهمی, آمپلی فایر تحت شبکه, بلندگو دیواری, سیستم پیجینگ دیجیتال