سیستم صوتی بیمارستان و مراکز درمانی

 

سیستم صوتی مناسب بیمارستان‌ ها، هتل بیمارستان‌ و مراکز درمانی

 

پیام رسانی در کنار فضایی آرام با سیستم صوتی مناسب رستوران

سیستم صوتی بیمارستان و مراکز درمانی وظیفه ارسال پیام را بر عهده دارد و می‌بایست صدا به راحتی شنیده شود. بلندگوهای ما محصولاتی با صدایی فوق العاده می‌باشند که انتخاب بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سراسر جهان است. بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای ضریب اطمینان بالا با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می‌باشند.

کنترل آسان و یکپارچه در سیستم صوتی مناسب بیمارستان اکلر

به دلیل تعدد فضا و حساسیت بعضی مکان‌ها در بیمارستان و درمانگاه نیاز هست سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد. از طرفی محیط کاربری آسانی داشته باشد تا پرستاران با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده سازند. ما در سیستم‌های خود کیفیت را اولویت می‌دانیم و سعی می‌کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

موسیقی پس زمینه یا بک گراند موزیک BGM

موسیقی پس زمینه در بیمارستان‌ها ایجاد احساس آرامش برای کاهش تنش موجود در اثر بیماری، تاثیر به سزایی خواهد داشت. موسیقی پس زمینه باید صدایی باکیفیت باشد تا با حداقل صدا در تمامی نقاط شنیده شود. با موسیقی پس زمینه می‌توان اثر روانی درد بر بیماران را کاهش داد.

موسیقی احساسات را به وسیله آواها بیان می‌کند و می‌تواند احساسات افراد را نسبت به فضاها تغییر دهد. موسیقی پس زمینه در هتل‌ها در تحریک احساساتی از قبیل: آرامش، امنیت، رضایت و دوست داشتنی بودن تاثیر گذار هست. موسیقی پس زمینه باید با حداقل صدا در تمامی نقاط به سادگی شنیده شود و باعث آزار شنونده نگردد.

طراحی مدرن و خلاقانه سیستم صوتی بیمارستان و مرکز درمانی

بیمارستان‌ها امروزه دارای طراحی‌های خلاقانه و مدرنی هستند. سیستم صوتی نیز بخشی از دکوراسیون یک بیمارستان است. با توجه به این مسئله نیاز هست تا بلندگوها نیز از طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی‌ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می‌کنیم که توسط بهترین مهندسان اسپانیایی طراحی شده‌اند.

قابلیت فعالیت شبانه روزی 24 ساعته/7 روز هفته

با توجه به فعالیت شبانه روزی درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی نیاز است سیستم صوتی قابلیت فعالیت مستمر را داشته باشد. و اصطلاحا از تجهیزات تجاری (Commercial) استفاده شود. در صورت استفاده از تجهیزات غیرتجاری با گذر زمان، کیفیت صدا کاهش می‌یابد و بعد از مدتی از کار می‌افتد.

تجهیزات صوتی مناسب بیمارستان

اسپیکر مناسب بیمارستان

Ecler eIC51f

Ecler eIC52

Ecler IC6

میکروفون و صفحه پیجینگ مناسب بیمارستان

Ecler PAGENETDN

Ecler mPAGE4

Ecler eMPAGE

آمپلی فایر مناسب بیمارستان

Ecler eHSA4-500

ماتریکس مناسب بیمارستان

Ecler eMIMO1616

کلمات مرتبط
سیستم صدا برای بیمارستان، بلندگو برای بیمارستان، سیستم پیجینگ، میکروفون پیجینگ تحت شبکه، سیستم پیجینگ آنالوگ, اسپیکر برای بیمارستان. سیستم صوتی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سیستم صدا بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سیستم صوتی مناسب بیمارستان‌ها و مراکز درمانی. سیستم صدا مناسب بیمارستان‌ها و مراکز درمانی, سیستم صوتی بیمارستان‌ها, سیستم صدا بیمارستان‌. سیستم صوتی مناسب بیمارستان‌ها, سیستم صدا مناسب بیمارستان‌ها, سیستم صوتی بیمارستان, آمپلی فایر تحت شبکه , سیستم پیجینگ دیجیتال