سیستم صوتی فود کورت

غذایی لذیذ در محیطی مدرن

از گذشته تا حال

سیستم صوتی فودکورت: در سال‌های نه چندان دور، فودکورت‌ها مکانی برای رفع گرسنگی بودند و کیفیت غذا مزیت رقابتی آنها شناخته می‌شد. اکنون مشتریان انتظار دارند که در محیطی دلنشین و زیبا غذا میل کنند و توقع صدایی شفاف و تمیز از سیستم صوتی دارند.

RASA GROUP

موزیک پس زمینه

ایجاد فضایی زیبا و دلنشین به همراه موسیقی پس زمینه (BGM) مکملی برای کیفیت غذای فودکورت‌ها می‌باشد تا مشتری را برای استفاده دوباره ترغیب نماید.

طراحی مهندسی

سیستم صوتی با کیفیت، فضایی جذاب برای حضور مشتریان فراهم کرده و این امر منجر به افزایش محبوبیت فودکورت‌ها خواهد شد. طراحی و سازماندهی صدا کار بسیار تخصصی است و طراح باید بلندگو ها را جوری چیدمان کند که شما در هر نقطه از فضا قرار بگیرید به یک میزان صدا را شنیده و تفاوتی در صدا با جا به جا شدن شما ایجاد نشود.

صدای آزار دهنده

در بسیاری از فودکورت‌ها شاهد کیفیت نامطلوب سیستم صوتی هستیم. بعضاً در قسمت‌هایی از فودکورت صدایی شنیده نمی‌شود و در قسمت‌هایی آنقدر صدا بلند می‌شود که باعث آزار گوش‌ها می‌شود.

تأمین خواسته‌های شما

تیم رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته‌های شما و فضاهای موجود، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته‌های شما خواهیم پرداخت.