سیستم صوتی مناسب سالن کنفرانس و تجهیزات مناسب اتاق کنفرانس

تجهیزات صدا مناسب اتاق‌ و سالن‌ کنفرانس

 

کیفیت، تاثیر گذاری

سیستم صوتی سالن کنفرانس و سالن‌های همایش و کنفرانس محلی برای اجماع کارکنان و مدیران هر سازمان بوده. که تجهیز نمودن آن به سیستم کنفرانس و دیجیتال ساینیج‌ها می‌تواند در کیفیت و خروجی جلسات تائیر شایانی داشته باشد.

احترام به میهمانان با سیستم صوتی سالن کنفرانس

از آنجایی که مکان‌های یاد شده محل میزبانی و پذیرایی از مدیران عالی رتبه نیز هست. لازم است که تجهیزات انتخابی متناسب با شان و شخصیت میهمانان باشد.

امکانات حرفه ای صوتی و تصویری

  • قابلیت رأی گیری الکترونیکی
  • قابلیت تصویربرداری چرخش اتوماتیک دوربین فیلمبرداری به سمت سخنران
  • قابلیت ترجمه همزمان
  • قابلیت ضبط صدا و تصویر

تمرکز هنگام سخنرانی

یک سیستم کنفرانس به طور کلی از تعدادی میکروفن و منبع تغذیه تشکیل شده است. این تجهیزات کمک می‌کنند تا سخنران مدیریت کامل‌تری روی جلسات داشته. که سوی مقابل حاضرین در جلسه با پخش یکنواخت صدای سخنران، تمرکز بیشتری بر روی سخنان ایراد شده خواهند داشت.

ترجمه همزمان با سیستم صوتی سالن کنفرانس

یکی از قابلیت‌های دیگری که می‌توان به سیستم کنفرانس اضافه نمود. ترجمه همزمان از حضور فرد مترجم بین حاضرین میز کنفرانس جلوگیری می‌کند. و قابلیت انتخاب صدای اصلی یا مترجم برای افراد حاضر به وجود می‌آورد. قابلیت برقراری تماس تلفنی با فردی که بیرون جلسه است امکان پخش صدای ایشان را در سیستم کنفرانس فراهم می‌آورد.

امکانات ویژه

با نرم افزار سیستم کنفرانس امکان مستند سازی رأی گیری‌ها و آرشیو جلسات بر روی کامپیوتر کاربر وجود دارد.

تجهیزات صوتی مناسب سیستم کنفرانس

اسپیکر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler Audeo 103

Ecler Audeo 106

Ecler IC6

آمپلی فایر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eGPA2-150

Ecler eHSA4-500

میکسر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eSam402

پخش کننده صوتی مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eSAS-BT

میکروفون پیجینگ مناسب سیستم کنفرانس

Ecler mPAGE1r

کلمات مرتبط
سیستم صدا مناسب اتاق / سیستم صدا / اسپیکر ولتی / سیستم صوتی مناسب سالن همایش. آمپلی فایر ولتی و اهمی آمپلی فایر ولتی / آمپلی فایر اهمی / بلندگو ولتی / سیستم صدا برای اتاق. سیستم صدا مناسب سالن همایش / سیستم صدا سالن کنفرانس / سیستم صدا سالن همایش / سیستم صوتی مناسب اتاق. سیستم صوتی اتاق / خرید پاور میکسر صدا / میکروفون سیستم پیجینگ دیجیتال آنالوگ / میکروفون پیجینگ تحت شبکه. آمپلی فایر تحت شبکه / تجهیزات سالن کنفرانس / سیستم کنفرانس صوتی و تصویری.