سیستم کنفرانس

تجهیزات مناسب اتاق ها و سالن های کنفرانس

 

کیفیت، تاثیر گذاری

سالن‌های همایش و کنفرانس محلی برای اجماع کارکنان و مدیران هر سازمان بوده، که تجهیز نمودن آن به سیستم کنفرانس و دیجیتال ساینیج‌ها می‌تواند در کیفیت و خروجی این جلسات تائیر شایانی داشته باشد.

احترام به میهمانان

از آنجایی که مکان‌های یاد شده محل میزبانی و پذیرایی از مدیران عالی رتبه نیز می‌باشد لازم است که تجهیزات انتخابی متناسب با شان و شخصیت میهمانان باشد.

امکانات حرفه ای صوتی و تصویری

– قابلیت رأی گیری الکترونیکی
– قابلیت تصویربرداری چرخش اتوماتیک دوربین فیلمبرداری به سمت سخنران
– قابلیت ترجمه همزمان
– قابلیت ضبط صدا و تصویر

تمرکز هنگام سخنرانی

یک سیستم کنفرانس به طور کلی از تعدادی میکروفن و منبع تغذیه تشکیل شده است. این تجهیزات کمک می کنند تا سخنران مدیریت کامل‌تری روی جلسات داشته و در سوی مقابل حاضرین در جلسه با پخش یکنواخت صدای سخنران، تمرکز بیشتری بر روی سخنان ایراد شده خواهند داشت.

ترجمه همزمان

یکی از قابلیت‌های دیگری که می توان به سیستم کنفرانس اضافه نمود، ترجمه همزمان می‌باشد که از حضور فرد مترجم در بین حاضرین میز کنفرانس جلوگیری نموده و قابلیت انتخاب صدای اصلی یا مترجم برای افراد حاضر به وجود می‌آورد. قابلیت برقراری تماس تلفنی با فردی که بیرون از جلسه می‌باشد امکان پخش صدای ایشان را در سیستم کنفرانس فراهم می آورد.

امکانات ویژه

از طریق نرم افزار سیستم کنفرانس امکان مستند سازی رأی گیری‌ها و آرشیو جلسات بر روی کامپیوتر متصل به منبع تغذیه در اختیار کاربر وجود دارد.

تجهیزات صوتی مناسب سیستم کنفرانس

اسپیکر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler Audeo 103

Ecler Audeo 106

Ecler IC6

آمپلی فایر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eGPA2-150

Ecler eHSA4-500

میکسر مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eSam402

پخش کننده صوتی مناسب سیستم کنفرانس

Ecler eSAS-BT

میکروفون پیجینگ مناسب سیستم کنفرانس

Ecler mPAGE1r

کلمات مرتبط
سیستم صوتی مناسب سالن کنفرانس, سیستم صدا مناسب اتاق , سیستم صدا, اسپیکر ولتی, سیستم صوتی مناسب سالن همایش, آمپلی فایر ولتی و اهمی آمپلی فایر ولتی, آمپلی فایر اهمی, بلندگو ولتی, سیستم صدا برای اتاق, سیستم صدا مناسب سالن کنفرانس, سیستم صدا مناسب سالن همایش, سیستم صدا سالن کنفرانس, سیستم صدا سالن همایش, سیستم صوتی مناسب اتاق, سیستم صوتی مناسب اتاق ها, سیستم صوتی اتاق, سیستم صوتی اتاق ها, سیستم صوتی سالن های کنفرانس, سیستم صوتی مناسب سالن های کنفرانس