سیستم صوتی کارخانجات و شرکت ها

سیستم صوتی مناسب کارخانجات و شرکت ها
office-1

مدیریت متمرکز سیستم در دستان شما

سیستم صوتی کارخانجات و سیستم صوتی شرکت های بزرگ : در شرکتهای بزرگ و کارخانجات به دلیل حضور نیروهای زیاد و وسعت فضا ، نیاز می باشد یک سیستم نظارتی و مدیریتی بر تمام بخش ها وجود داشته باشد تا کنترل سیستم از دستان شما خارج نشود.سیستم صوتی در شرکتها و کاخانجات به انجام درست این نظارت کمک شایانی می نماید . در کنار این مسائل ، پخش موسیقی پس زمینه فضای روانی آرامی در سطح شرکت ایجاد می نماید تا کارکنان با بازده بالاتری به امور محوله خود بپردازند.

سیستم صدای تحت شبکه

سیستم صدای مورد استفاده در این مکان ها به دلیل بعد مسافتی زیاد با اتاق فرمان نیاز به سیستم های تحت شبکه یا Public Address System می باشد تا با برقراری ارتباط تحت شبکه بی نیاز از کابل کشی های طولانی و هزینه بر فعالیت نماید.
office-2
office-3

موسیقی پس زمینه

نقش صدا در نصب سیستم صوتی کارخانجات و شرکت های بزرگ می تواند کاملا متنوع باشد. در بیشتر موارد از یک موسیقی پس زمینه در محیط های عمومی برای خلق فضایی دلپذیر استفاده می شود

کیفیت و وضوح صدا

در تمامی این موقعیت ها، کیفیت و وضوح خوب صدا بسیار ضروری می باشد. کارایی و کاربرپسند بودن سیستم برای کاربران غیرمتخصص، قابلیت ارسال محتوای صوتی دیجیتالی به بخش های مختلف و یا امکان یکپارچه سازی صدا با تصویر،نور و یا صفحات نمایشی موتورایز شده تحت یک سیستم کنترلی واحد از عوامل کلیدی دیگری هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.
office-4
office-5

قابلیت آدرس دهی

همچنین باید قابلیت آدرس دهی پیام های صوتی به کارمندان نیز وجود داشته باشد. به علاوه، احتمال دارد اتاقی برای ملاقات نیز درنظرگرفته شده باشد که بخواهیم در آن دقایقی را به ارائه ی پیشنهادی درخشان به یک مشتری و یا گروهی از مخاطبین با استفاده از سیستم های صوتی و تصویری اختصاص دهیم.

آمپلی فایر ها و بلندگو های مناسب دفتر کار، شرکت ها و کارخانجات